دوره دانستن

کارگاه دانستن ۶۹ تهران, با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تمامی پروتکل های بهداشتی
جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا,  در سالن پژوهشگاه کلام زنده عشق برگزار خواهد شد.

لینک whatsapp راهنمای ثبت نام این دوره برای اطلاعات بیشتر:

https://wa.me/989357868702

 

دوره دانستن؛ به دست آوردن مهارت درک عمیق‌تر از ارتباط ما با خودمان

آنچه که در مورد خود می‌دانیم و تصور می‌کنیم، کلید توانایی و قدرت درونی ما است. شناختن و دانستن رموز موفقیت و شکست و ویژگیهای بازدارنده به ما کمک می‌کنند که بدانیم چرا نمی‌توانیم به سمت قدرت و موفقیت حرکت کنیم،  نکته حائز اهمیت این است که تمامی این ویژگی‌ها موروثی نیستند و ما می‌توانیم با کسب مهارت‌های لازم به سمت قدرت و موفقیت گام برداریم.

شهامت ، ترس یا هر صفتی که ما در حال تجربه شان هستیم ، چگونه تعریف می شوند؟ آنها چه رابطه ای با مجموعه باور ها و ادراکاتی که ما از خویش داریم ، دارند ؟

در دوره کارگاهی چهار روزه‌ى دانستن، سفرى برای کشف و رسیدن به توانایی‌های مورد نیاز در زندگی برای کسب موفقیت خواهید داشت. این دوره فرصتی است براى شناسايي حلقه‌هاي زنجير شخصيت خود تا ضمن كشف حلقه‌های آسيب‌پذير، در فرايندى عملي و بسيار مهيج آنها را ترميم و بازسازي کنید. در این دوره درمي‌یابيد براي بهروزي و موفقيت در زندگي به چه قابليت‌ها و بودش‌هایی نياز داريد و راه رسيدن به آنها را به طریق  عملی خواهید آموخت تا با اطمینان کامل حركت به سوي دگرگوني را آغاز نمایید.

اين دوره به شما نشان خواهد داد كه تغييرات بزرگ و اساسي همواره ممكن است و رشد در هيچ سني به پايان نمي‌رسد، حتي آهنگ آن متوقف نمي‌شود و هيچ نيازي به تحمل ضعف‌ها و كمبودهاي شخصيتي نيست وقتي هنوز مي‌توان رشد كرد.

این دوره کارگاهی در ۳ روز متوالی (از صبح تا شب)  و ۱ روز تکمیلی یک ماه بعد از اجرای دوره برگزار می‌شود.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید تا راهنمایان دوره دانستن با شما تماس بگیرند.